تله تلگرامی دانش‌آموز برای آقا معلم
بازدید : 876 | دوشنبه 09 اسفند 1395 - 07:43
admin
ارسالی ها : 55
عضویت : 24 /7 /1393
محل زندگی : ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سن : 25 ساله
تشکر ها : 1
تله تلگرامی دانش‌آموز برای آقا معلم
پسر ۱۶ساله برای اینکه به اسرار زندگی معلمش دست پیدا کند، نقش زنی جوان را بازی کرد تا بتواند از طریق دوستی تلگرامی با آقامعلم به هدفش برسد اما پلیس فتا دستش را رو کرد. روزنامه همشهری: پسر ۱۶ساله برای اینکه به اسرار زندگی معلمش دست پیدا کند، نقش زنی جوان را بازی کرد تا بتواند از طریق دوستی تلگرامی با آقامعلم به هدفش برسد اما پلیس فتا دستش را رو کرد.
اين پرونده با شكايت معلم جواني در پليس فتاي شهرستان تربت حيدريه به جريان افتاد. شاكي به مأموران گفت:‌ مدتي است كه زن ناشناسي مزاحمم مي‌شود و با ارسال مطالب و عكس‌هاي مستهجن آرامش را از من گرفته است. او ادامه داد: چندي پيش بود كه اين زن از طريق تلگرام شروع به چت‌كردن با من كرد. او مي‌گفت كه معلم پرورشي دبيرستان دخترانه است و مدت‌هاست كه مرا مي‌شناسد و من هم جوابش را دادم.

در ابتدا گفت‌وگوهاي ما درباره درس و مدرسه بود. او از دانش‌آموزانم مي‌پرسيد و اينكه در كلاس پرورشي چه نصيحت‌هايي به آنها مي‌كنم و اينكه خودم به اين نصيحت‌ها اعتقاد دارم يا نه. من هم پاسخش را مي‌دادم تا اينكه رفته‌رفته او درخواست دوستي كرد و خواست كه وارد زندگي خصوصي‌ام شود.

شاكي ادامه داد: وقتي به اين زن جواب رد دادم و خواستم كه ديگر مزاحمم نشود، تهديدهايش شروع شد. او برايم عكس‌ها و مطالب مستهجن مي‌فرستاد و مي‌گفت كه آبرويم را در محل كارم و نزد شاگردانم مي‌برد. بارها از او خواستم كه دست از سرم بردارد اما او قبول نمي‌كرد و تهديدها و مزاحمت‌هايش آرامش را از زندگي من گرفته است. براي همين تصميم گرفتم از او شكايت كنم. با شكايت اين مرد، تحقيقات مأموران آغاز و مشخص شد خطي كه فرد ناشناس از آن استفاده مي‌كند متعلق به مردي ميانسال است.

اين مرد پس از حضور در اداره پليس گفت كه راننده كاميون است و بيشتر وقتش در جاده‌هاست و اصلا بلد نيست از تلگرام استفاده كند، چه برسد به اينكه با هويت زنانه مزاحم آقا معلم شود. در ادامه معلوم شد كه سيم‌كارت اين مرد در اختيار پسر 16ساله‌اش به نام امير است.

امير يكي از شاگردان آقامعلم بود كه وقتي دستگير شد گفت: مي‌خواستم آقا‌معلم را امتحان كنم و ببينم خودش به حرف‌هايي كه در كلاس پرورشي‌ مي‌گويد اعتقاد دارد يا نه. براي همين يك پروفايل زنانه ايجاد كردم و با معرفي خودم به‌عنوان خانم معلمي جوان با او طرح دوستي ريختم اما وقتي ديدم نقشه‌ام نگرفت و آقا معلم حاضر نشد به پيشنهاد دوستي من جواب مثبت دهد، تصميم گرفتم با تهديد و ارسال مطالب و عكس‌هاي مستهجن برايش مزاحمت ايجاد كنم تا اينكه گير افتادم.

سرهنگ آقابيگي، رئيس پليس شهرستان تربت حيدريه با بيان اين خبر گفت: پس از اعترافات دانش‌آموز نوجوان براي او قرار قانوني صادر شد. وي با هشدار به شهروندان گفت: افرادي كه سيم‌كارت خريداري مي‌كنند مسئول نگهداري از آن هستند و درصورتي كه جرمي از طريق آن صورت گرفت، مسئوليت آن با صاحب سيم‌كارت است به همين دليل شهروندان بايد مراقب باشند تا مبادا از سيم‌كارت آنها سوءاستفاده شود.

منبع:روزنامه همشهری

انتهای پیام/
امضای adminGolden Power Point
www.GoldenPPT.IR
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :